Przegląd prasy nie tylko dla grafików komputerowych #009

artykuły o projektowaniu, marketingu i pracy zdalnej

Kolejny post z cyklu artykułów, w których przybliżam Wam ciekawe informacje ze świata projektowania, marketingu i pracy zdalnej. Raz w tygodniu podrzucam Wam trzy przydatne linki, z którymi każdy powinien się zapoznać.

Mapa Trendów od Hatalska.com

A tymczasem nasza najnowsza mapa trendów jest już dostępna :). W tym roku znalazły się na niej 54 trendy w 5 kategoriach (technologiczne, środowiskowe, ekonomiczne, społeczne i komunikacyjne) w 4 strefach dojrzałości (foresight – perspektywa długoterminowa, 20 lat i więcej; innovation – perspektywa średnioterminowa, 5-20 lat; reactive – perspektywa krótkoterminowa, 1-5 lat; oraz new normal – trendy wiodące).

Digital Wellbeing od Google

To odpowiedź na rosnący trend bycia offline, dbania o równowagę w tym jak wykorzystujemy internet i social media. Google uruchamia projekt mający na celu pomóc użytkownikom zadbanie o zdrowe w świecie online.

Ekologiczny projekt opakowań na pastę do zębów

Świadomość ekologiczna konsumentów wciąż wzrasta. Ten projekt ekologicznego opakowania pasty do zębów jest godny uwagi nie tylko ze względów estetycznych. To przykład dobrych zmian, które są możliwe, jeśli giganci zainteresują się zrównoważoną produkcją.

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like