Kontakt i współpraca

Kiedy w 2012 roku zrezygnowałam z pracy w agencji reklamowej i zdecydowałam się na zmiany w moim życiu, nie spodziewałam się jak kręta i pełna niespodzianek będzie to droga. Bycie projektantką nauczyło mnie patrzenia na życie z zupełnie innej perspektywy. Umożliwiło mi pracę w tak egzotycznych krajach, jak Tajlandia, czy Laos. Z moim komputerem zwiedziłam Europe i Azję. Wszystkie te doświadczenia owocują dziś. Dzięki nim jestem w stanie słuchać i rozumieć.

Od 12 lat dostarczam funkcjonalne rozwiązania ▶️ agencjom kreatywnym oraz ▶️ prywatnym przedsiębiorcom.
Zajmuję się strategią wizualną brandingiem, identyfikacją wizualną, projektowaniem logotypów oraz tworzeniem stron internetowych.

Moją pasją prócz podróży, dobrej kawy i czytania książek jest dzielenie się moją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi. Na blogu pisze na temat pracy zdalnej i projektowania. Zmniejszam dystans pomiędzy projektantami a freelancerami. 

 

Interesuje cię współpraca? Chętnie porozmawiam z Tobą na temat twoich oczekiwań. Skontaktuj się ze mną na m.horanin@gmail.com  Jeśli interesują Cię projekty lub strategia odwiedź moją stronę www.horanin.com

 

Moje artykuły możesz również przeczytać tutaj:

Klient idealny – jak zadbać o udane stosunki ze zleconiadawcami

Jak utrzymać się na swoim – błędy popełniane przez freelancerów

Follow te expat – jeden dzień ze mną i z Porto w tle

Język angielski w pracy freelancera

 

Wspomniano o mnie

Czy Twój biznes mówi po angielsku

Coodo w wielkim mieści