Freelancerze ogarnij swoją markę osobistą – wyzwanie

archetyp marki - darmowy quiz

Kliknij tu by przejść do informacji o wyzwaniu

Zapisz się teraz

Dla wielu z nas decyzja o przejściu na freelancing kojarzy się z wolnością, brakiem szefa, ucieczka od open space’u. W głowie pojawiają się kolejne malownicze wizje – pracy z kolorowych plaż, spanie do południa i oglądanie Netflixa pomiędzy projektami.

Jednak, okazuje się, że odnalezienie się w nowych realiach nie jest wcale takie łatwe.

Mimo, że ok. 10% respondentów, odpowiada, że planuje rezygnację z etatu i przejście na swoją działalność, wielu z nas nie jest zupełnie przygotowanych na to, co czeka nas po wyjściu z biura. Nic dziwnego, że szybko zaczynamy kwestionować nasze wybory i przebąkiwać coś o powrocie na umowę o pracę.

Nic dziwnego. Jako freelancerzy stoimy na pierwszej linii frontu. Stres, zagubienie i niepewność jutra spędza sen z powiek niejednemu z nas.

Ten szereg odpowiedzialności, który na mnie spłynął w 2013 roku, kiedy po raz pierwszy stawiłam czoła przedsięwzięciu zwanym ‘przejście na freelance’, również totalnie mnie zaskoczył. Dotychczasowa praca, czy studia magisterskie, nie przygotowały mnie zupełnie na to jak obsługiwać klientów, jak budować portfolio, jak wybrać specjalizację, czy jak sprawić, że wyróżnię się spośród innych projektantów.

Przez parę lat boleśnie przekonywałam się o tym, że freelance to coś więcej niż nieograniczona liczba urlopów i praca w piżamie.

Moje doświadczenia i to czego nauczyłam się w ciągu 7+ lat bycia pełnoetatowym freelancerem, posłużyło jako inspiracja do stworzenia tego darmowego wyzwania, w którym przez 5 dni będę omawiać z Tobą kluczowe zagadnienia związane z freelancingiem.

Zapisz się teraz


Freelancerze, ogarnij swoją markę osobistą

5 dniowe wyzwanie jest skierowane do Ciebie jeśli pragniesz zostać freelancerem, ale nie wiesz od czego zacząć lub już jesteś freelancerem, ale czujesz się zagubiony w zawiłościach budowania swojej marki osobistej.

W tym 5-dniowym wyzwaniu dla freelancerów dowiesz się:

  • Co musisz wiedzieć zanim jeszcze zdecydujesz się przejść na freelance
  • Jakie mogą być powody tego, że nie dostajesz zapytań o współpracę
  • Na co zwrócić uwagę przy budowaniu oferty
  • Na co klienci zwracają uwagę i o co powinieneś zadbać tworząc swoją obecność w sieci

Jak wygląda wyzwanie?

Codziennie dostaniesz ode mnie wiadomość email z zagadnienie, które spędza sen z powiek niemal każdemu freelancerowi, wskazówką jak możesz ten problem rozwiązać oraz zadaniem do wykonania, które pomoże Ci ogarnąć Ci swoją markę osobistą.

Dodatkowo dostajesz dostęp do zamkniętej grupy, w której możesz podzielić się swoimi przemyśleniami i wynikami swojej pracy, zadawać pytania i nawiązywać znajomości z innymi uczestnikami.

Na koniec otrzymasz również prezent od eduweb.pl, który jest patronem tego wyzwania.

Zapisz się teraz


Kiedy startuje 5-dniowe darmowe wyzwanie dla freelancerów?

Wyzwanie startuje już 4 maja. Zapisy rozpoczynają się już 27 kwietnia i potrwają do 2 maja do godziny 23:59.

Mam nadzieję, że widzę się z Tobą już niedługo na wyzwaniu Freelancerze, ogarnij swoją markę osobistą. Do zobaczenia.

Zapisz się teraz


Patronem wyzwania jest eduweb.pl – portal edukacyjny, na którym znajdziesz ponad 1000 godzin kursów od najlepszych instruktorów w zakresie programowania, grafiki i marketingu.

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You May Also Like